Finansal Danışmanlık

Finansal Modelleme: Kar Marjlarının tek haneli rakamlara düştüğü günümüzde, Finans kaynaklarına ulaşmak ve mevcut Finans Kaynaklarını en uygun şekliyle Modellemek, kar marjına direkt etki etmektedir.

Finansal altyapının kurulması için periyodik çalışmaların yapılması işlemleri: Araştırmalara göre, yabancı ortak sayısında Doğuş Grubu tam 13 yabancı ortağı ile birinci sırada. Yıldız Holding 10 yabancı ortakla ikinci sırayı alıyor. Koç Holding'in dokuz yabancı ortağı bulunuyor. Sabancı Holding'in de sekiz yabancı şirketle ortaklığı var. Yabancı ortakların sayısı önümüzdeki dönemde daha da artacak gibi görünüyor. Çünkü yabancıların Türkiye'ye olan ilgisi hala devam ediyor. Yabancılar bir şirkete yatırım yapmadan önce Finansal Due Dilligence yaparak öncelikle Mali ve Finansal altyapınızın sağlamlığına bakıyor.

Yabancı Ortak Arayışı: Büyümede itici bir güç oluşturan yabancı ortak, şirkete yeni bir ivme ile Global Tecrübelerini ve Satış Kanallarını açıyor. Uzun süreli ve takip gerektiren Yabancı Ortak arayışı projesini doğru hedef ile yürütmek çok ciddi zaman kayıplarının önüne geçecektir.